Fiskars Hard Face Sauterpande 28 cm

4.4 (10 anmeldelser)

Fiskars Hard Face Sauterpande 28 cm er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium og har en Ceratec™ Superior keramisk non-stick belægning, som gør madlavningen nem og bekymringsfri. Den jævne varmefordeling fungerer på alle komfurer, og det transparente, varmebestandige glaslåg gør det let at holde øje med maden under tilberedningen. Panden tåler ovn op til 150ºC og er ideel til sautering, stegning og alsidig madlavning.

Fiskars Hard Face Sauterpande 28 cm koster lige nu 485 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 484 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 484 kr (02. juli 2026) og 631 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 485 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fiskars Hard Face Sauté Pan 28 cm with Lid
485 kr
+ 39 kr fragt
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fiskars Traktörpanna Hard Face 28 cm Keramisk 1075530
751 kr
Total: 751 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fiskars Hard Face Sauterpande 28 Cm
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Traktorpande Hard Face 28 cm Keramik 1075530
979 kr
Total: 979 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: fiskars