Fiskars Hard Face Sauterpande 26 cm

Fiskars Hard Face Sauterpande 26 cm er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium og har en Ceratec™ Superior keramisk non-stick belægning, der sikrer nem madlavning og rengøring. Panden har et transparent, varmebestandigt glaslåg, så du let kan holde øje med maden under tilberedningen. Den fordeler varmen jævnt på alle komfurer og tåler ovn op til 150ºC. Fremstillet i Finland for kvalitetssikring.

Fiskars Hard Face Sauterpande 26 cm koster lige nu 594 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 576 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 576 kr (10. juli 2026) og 612 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 594 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fiskars Hard Face Sauté Pan 26 cm with Lid
594 kr
+ 39 kr fragt
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fiskars Traktörpanna Hard Face 26 cm Keramisk 1075529
722 kr
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fiskars Hard Face Sauterpande Med Låg
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Traktorpande Hard Face 26 cm Keramik 1075529
879 kr
Total: 879 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: fiskars