Fiskars Hard Face 5L

4.8 (52 anmeldelser)

Fiskars Hard Face 5L er en gryde med Ceratec™ Superior non-stick keramisk belægning, som gør madlavningen nem og bekymringsfri. Gryden er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium, hvilket sikrer jævn varmefordeling på alle komfurer. Det varmebestandige glaslåg gør det let at overvåge maden under tilberedning. Med en kapacitet på 5 liter er gryden velegnet til større måltider og kan bruges i ovn op til 150ºC.

Fiskars Hard Face 5L koster lige nu 560 kr. En stigning på 14,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 488 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 488 kr (16. juni 2026) og 560 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 560 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fiskars Hard Face Pot 5 L with Lid
560 kr
+ 39 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fiskars Gryta Hard Face 5 L med lock Keramisk 1075527
740 kr
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fiskars Hard Face Gryde Med Låg
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Pot Hard Face 5 L med låg Keramik 1075527
979 kr
Total: 979 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: fiskars