Fiskars Classic Skræddersaks L 25 Cm

Bedste pris
Steget 9.6%
307kr
349 krSPAR 12%
hos Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
På lager

Fiskars Classic Skræddersaks på 25 cm er det ideelle værktøj til præcisionsarbejde. Med ergonomisk design og skarpe klinger sikrer den komfortabel og effektiv klipning, perfekt til både professionelle og hobbyister.

Fiskars Classic Skræddersaks L 25 Cm koster lige nu 307 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 280 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 280 kr (25. maj 2026) og 307 kr (04. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 307 kr hos Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby.

Sammenlign priser

Bedste pris
Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby favicon
Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
Classic Skræddersaks, L: 25 cm, 1 stk.
307 kr
+ 45 kr fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fiskars Classic Universalsaks L 25 Cm
310 kr
+ 40 kr fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fiskars Large General Purpose
310 kr
+ 39 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Classic skræddersaks, L: 25 cm, højre, 1
349 kr
+ 74 kr fragt
Total: 423 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.6%

Specifikationer

Mærke: fiskars
Kategori: Skrædder- og papirsakse