Fiskars Classic Skræddersaks 27 cm

Bedste pris
Stabil pris
329kr
520 krSPAR 37%
hos Ultrashop
På lagerLaveste

Fiskars Classic skræddersaks på 27 cm kombinerer præcision og komfort med sit ergonomiske design. Ideel til både professionelle og hobbyprojekter, giver den dig kontrol og lethed i hvert klip. Perfekt til skræddersyning og kreative opgaver.

Fiskars Classic Skræddersaks 27 cm koster lige nu 329 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 329 kr (06. marts 2026) og 329 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 329 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fiskars Classic Saks
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Saks Klassisk skræddersaks 27 cm
339 kr
Total: 339 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby favicon
Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
Fiskars Classic Skræddersaks Højre 27cm
349 kr
+ 45 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Vivi´s Butik favicon
Vivi´s Butik
Fiskars Classic skrædder saks 27 cm 1005145
520 kr
+ 49 kr fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: fiskars
Kategori: Håndholdte metalskærere og -hultænger