First 4 Figures Kirby Mini Die Cast 10 cm

Bedste pris
Stabil pris
587kr
608 krSPAR 3%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev Kirby i en ny dimension med denne detaljerede mini die cast statue fra First 4 Figures. Statuen er omhyggeligt malet og indfanger Kirby's karakteristiske charme, hvilket gør den ideel til samlere og fans af Kirby-universet. Med en kompakt størrelse på 10 cm passer den perfekt på enhver hylde eller skrivebord.

First 4 Figures Kirby Mini Die Cast 10 cm koster lige nu 587 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 590 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 587 kr (01. maj 2026) og 590 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 587 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
First4Figures Kirby Mini Die Cast 10 cm
587 kr
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
First4figures We Love Kirby Mini Die Cast Figur
600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
First 4 Figures Kirby Mini Metal Painted Statue: We Love Kirby
608 kr
+ 39 kr fragt
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: first 4 figures
Kategori: Illustrationer