Filibabba Silikone Tallerken Powder Blue

Filibabba Silikone Tallerken i Powder Blue er designet med en praktisk sugekop, der holder tallerkenen på plads, så måltiderne bliver mindre rodet. Fremstillet i 100% silikone, tilbyder den en blød overflade, der er behagelig for barnet at røre ved, samtidig med at den er nem at rengøre. Perfekt til daglig brug ved spisebordet.

Filibabba Silikone Tallerken Powder Blue koster lige nu 172 kr. En stigning på 11,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 154 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 154 kr (16. april 2026) og 217 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 172 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Filibabba Silicone plate 2-pack Powder blue
172 kr
+ 39 kr fragt
Total: 211 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Filibabba Tallerkener Silikone 2-pak
180 kr
+ fri fragt
Total: 180 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Filibabba Silikone Tallerken Powder Blue
225 kr
+ fri fragt
Total: 225 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
FILIBABBA favicon
FILIBABBA
Silikone tallerken 2-pak Powder Blue
250 kr
+ 49 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.7%

Specifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Hjem og have