Filibabba Legemadras Soft Quilt

4.8 (4 anmeldelser)
Filibabba Legemadras Soft Quilt
Bedste pris
Faldet 13.4%
540kr
700 krSPAR 23%
hos Kids-world.dk
På lagerFri fragtLaveste

Filibabba legemadrassen er produceret i 100% økologisk bomuld med et elegant quiltet mønster. Den passer perfekt til børneværelset eller stuen og skaber en hyggelig atmosfære for dit barn. Med en diameter på 90 cm er den ideel som et legende underlag under en sengehimmel.

Filibabba Legemadras Soft Quilt koster lige nu 540 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 624 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 540 kr (24. juli 2026) og 624 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 540 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Filibabba Legemadras Ø 90 cm Soft Guilt
540 kr
+ fri fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Filibabba Play mat Soft quilt dark grey
550 kr
+ 39 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
DearBaby favicon
DearBaby
Legemadras Soft quilt Filibabba
624 kr
+ fri fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
FILIBABBA favicon
FILIBABBA
Legemadras Soft quilt Dark grey
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 13.4%

Specifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Legemåtter