Filibabba Hvalen Christian 60 cm

5.0 (2 anmeldelser)

Oplev den fortryllende atmosfære med Hvalen Christian fra Filibabba. Denne charmerende 60 cm store LED gulvlampe udstråler et blødt og varmt lys, der skaber en hyggelig stemning på børneværelset. Med sin genopladelige USB-C funktionalitet er den både praktisk og bæredygtig.

Filibabba Hvalen Christian 60 cm koster lige nu 739 kr. En stigning på 13,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 652 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 652 kr (15. april 2026) og 774 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 739 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Filibabba LED Floor lamp Christian the whale 60 cm
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Filibabba Gulvlampe Big LED Whale 50 cm
788 kr
+ fri fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
FILIBABBA favicon
FILIBABBA
LED gulvlampe Christian the whale 60 cm
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Filibabba Hvalen Christian børnelampe, 60 cm
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Natlamper