Filibabba Broderet Badehåndklæde med Hætte - Ocean Blossom

Bedste pris
Stabil pris
100kr
270 krSPAR 63%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Giv dit barn en behagelig oplevelse efter badet med Filibabba broderet badehåndklæde. Lavet af 100% økologisk bomuld, tilbyder det en blød og hyggelig fornemmelse. Den rummelige hætte sikrer, at dit barn forbliver varm og komfortabel.

Filibabba Broderet Badehåndklæde med Hætte - Ocean Blossom koster lige nu 100 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 33,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 150 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 100 kr (17. marts 2026) og 150 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 100 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Filibabba Badehåndklæde Med Hætte Til Børn Blomster Strand
100 kr
+ 40 kr fragt
Total: 140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Filibabba Broderet badehåndklæde m. hætte GOTS Ocean Blossom
140 kr
+ 39 kr fragt
Total: 179 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Håndklæde broderet m. hætte Ocean Blossom
150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
FILIBABBA favicon
FILIBABBA
Broderet badehåndklæde m. hætte GOTS Ocean Blossom
210 kr
+ 49 kr fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Filibabba Broderet Badehåndklæde M. Hætte Gots Ocean Blossom
270 kr
+ fri fragt
Total: 270 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Baby og småbørn