Fiddle Violinfigen Kunstig Plante 190 cm

Bedste pris
Stabil pris
1.299kr
2.208 krSPAR 41%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Fiddle Violinfigen er en kunstig plante, der tilføjer et elegant grønt element til dit hjem. Med en højde på hele 190 cm og lifelike blade, skaber den en naturlig atmosfære, der passer perfekt i ethvert rum. Lavet i holdbart plast og polyester, sikrer planten en langvarig og vedligeholdelsesfri skønhed.

Fiddle Violinfigen Kunstig Plante 190 cm koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (08. april 2026) og 1.299 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Fiddle Violinfigen Kunstig plante 190 cm
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Violinfigen Kunstig plante 190 cm 9501050
1.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC kunstig Violinfigen plante grøn plastik og polyester
1.459 kr
+ fri fragt
Total: 1.459 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Violinfigen kunstig plante H190 cm grøn
1.609 kr
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Fiddle Violinfigen Kunstig plante, grøn, 190 cm
1.679 kr
+ fri fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Fiddle Violinfigen Kunstig Plante, Grøn H:190 Cm
2.208 kr
+ fri fragt
Total: 2.208 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Hjem og have