FIBOX Hængsellåg OGL24II-1

FIBOX hængsellåg OGL24II-1 er ideel til modulopbygning og byggestrømstavler. Med plads til maks. 2x12 moduler og IP65 beskyttelse sikrer den effektiv beskyttelse mod støv og vand.

FIBOX Hængsellåg OGL24II-1 koster lige nu 625 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 594 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 594 kr (11. marts 2026) og 625 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 625 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
FIBOX Hængsellåg OGL24II-1
625 kr
+ 39 kr fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Hængsellåg Ogl24Ii-1 Dæksel
674 kr
+ 78 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Hængsellåg Ek Ogl24Ii-1
684 kr
+ 64 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Hængsellåg ogl24ii-1 Med Hængsellåg
791 kr
+ 79 kr fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fibox
Kategori: Monteringsbokse og beslag