FIBOX EKJ30-G Dæksel

FIBOX EKJ30-G er et robust dæksel fremstillet i polycarbonat, der sikrer holdbarhed og alsidighed. Med dimensionerne 280x190x30 mm passer det perfekt til forskellige installationsbehov. Det grå design giver et diskret udseende, mens kvaliteten garanterer pålidelig beskyttelse.

FIBOX EKJ30-G Dæksel koster lige nu 226 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 217 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 217 kr (16. april 2026) og 226 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 226 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Dæksel Ekj30-G Inkl.Kærvskruer
226 kr
+ 78 kr fragt
Total: 304 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
FIBOX Låg EKJ30-G grå 280X190X30
233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dksel EKJ30-G, 280x190x30 mm, gr
233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fibox Grå Låg 280x190x30 4 skruehuller
237 kr
+ 49 kr fragt
Total: 286 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dæksel 280X190X30Mm Grå
253 kr
+ 64 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dæksel ekj30-g inkl.kærvskruer 280x190mm
280 kr
+ 79 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fibox
Kategori: Elektronik