FIBOX Dæksel med rude EKtil30-GR

FIBOX EKtil30-GR er et robust dæksel i polycarbonat med rude, ideelt til målerskabe som MSR, MSR-L og MSR-S. Det tilbyder en holdbar konstruktion med mulighed for grå eller transparent udgave, hvilket gør det nemt at overvåge skabets indhold uden at åbne det. Dimensionerne på 560x280x30 mm gør det velegnet til forskellige anvendelser og installationer.

FIBOX Dæksel med rude EKtil30-GR koster lige nu 649 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 607 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 607 kr (11. marts 2026) og 649 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
FIBOX Dæksel med rude EKT30-GR
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dksel med rude, 560 x 280 x 30 mm, gr Fibox
656 kr
+ 39 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Dæksel M/Rude Ekt30-Gr Dæksel
663 kr
+ 78 kr fragt
Total: 741 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dæksel Med Rude 560X280X30
686 kr
+ 64 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dæksel m/rude ekt30-gr Med Rude
809 kr
+ 79 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fibox
Kategori: Monteringsbokse og beslag