Fibox Dækplade OD-2A

Fibox Dækplade OD-2A er designet til præcist at passe til DIN-indsats OD-2. Med dimensioner på 263 x 263 x 2 mm sikrer denne dækplade en pålidelig afdækning og beskyttelse af din indkapsling. Ideel til brug i EK kasser, hvor præcision og holdbarhed er afgørende.

Fibox Dækplade OD-2A koster lige nu 280 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 263 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 263 kr (16. april 2026) og 280 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 280 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
FIBOX Dækplade OD-2A til din-indsats
280 kr
+ 39 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dkplade EK OD-2A, 263 mm, 263 mm, 2 mm, PVC
280 kr
+ 39 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Afdækning Løs Od 2A Dækplade
291 kr
+ 78 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dækplade Ek Od-2A
316 kr
+ 64 kr fragt
Total: 380 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Afdækning løs od 2a
341 kr
+ 79 kr fragt
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fibox
Kategori: Hjem og have