Ferm Living Pear Braided Wall Pocket

Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.100 krSPAR 0%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Ferm Living Pear Braided Wall Pocket er en stilfuld opbevaringsløsning, formet som en pære, der tilføjer charme til dit hjem. Fremstillet af slidstærkt rattan, er den både praktisk og æstetisk. Perfekt til entreen eller børneværelset for at organisere småting.

Ferm Living Pear Braided Wall Pocket koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 33,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 824 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 824 kr (10. marts 2026) og 1.099 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Ferm Living Pear Braided Wall Pocket : Erling Christensen Møbler
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Pear Braided Wall Pocket fra Ferm Living Jacobsen Plus
1.099 kr
+ 50 kr fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Ferm Living Vægophæng Pear 45,7x16x68 cm
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ferm Living
Kategori: Kurve