FDB Møbler R5 Nøje hynde til J52D

Bedste pris
Stabil pris
799kr
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

FDB Møbler R5 Nøje hynde er skræddersyet til J52D Børge Mogensen bænken, og sikrer øget siddekomfort med sin ekstra polstring. Den sort læderfinish tilføjer et stilrent og tidløst udtryk, perfekt til hjemmet hvor æstetik og komfort er i fokus.

FDB Møbler R5 Nøje hynde til J52D koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (16. april 2026) og 799 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
FDB Møbler R5 Nøje hynde til J52D : Erling Christensen Møbler
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
FDB R5 HYNDE TIL J52D SORT LÆDER
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: FDB Møbler
Kategori: Puder til stole og sofaer