Falk Joskin Volumetra Tankvogn 30L med Spreder

Falk Joskin Volumetra tankvogn er ideel til små gartnere i alderen 3 til 7 år. Den store kapacitet på 30 liter gør den perfekt til sjov havevanding. Den kan nemt tilsluttes en Falk pedaltraktor, så dit barn kan nyde leg og læring i haven.

Falk Joskin Volumetra Tankvogn 30L med Spreder koster lige nu 773 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 765 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 765 kr (08. april 2026) og 785 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 773 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Falk Tankvogn 30 liter med spreder Joskin Volumetra
773 kr
+ 39 kr fragt
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
Joskin Volumetra tankvogn 30 L inkl. spreder
816 kr
+ 99 kr fragt
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Falk Jostin tankvogn 30 liter med spreder, fra 3-7 år
879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
FALK Tankvogn 30 liter med spreder Joskin Volumetra
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Lastbil Falk 943JK Trailer
1.289 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Falk
Kategori: Skalamodeller