Faber-Castell Black Edition Farveblyanter

Bedste pris
Stabil pris
229kr
419 krSPAR 45%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Faber-Castell Black Edition farveblyanter tilbyder blød og levende farvelægning, der bringer dine kreative projekter til live. Med et ergonomisk trekantet design giver de en behagelig grebsoplevelse, perfekt til længere tegnestunder. De 100 forskellige farver sikrer en bred vifte af muligheder for enhver kunstnerisk udfoldelse.

Faber-Castell Black Edition Farveblyanter koster lige nu 229 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 229 kr (16. april 2026) og 229 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 229 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Faber-Castell Black Edition triangular farver 100 ass
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Faber-Castell Farveblyanter Trekantet Black Edition
320 kr
+ fri fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Faber-castell Black Edition Farveblyanter 100 Farver
320 kr
+ 40 kr fragt
Total: 360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Faber-Castell Farveblyanter Black Edition
327 kr
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Faber-Castell Black Edition Farvet blyant
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Faber-Castell
Kategori: Kunstblyanter