EZPZ Happy Mat Sage

EZPZ Happy Mat er en smart kombination af tallerken og dækkeserviet, designet til små børn. Lavet af 100% silikone, så den klæber til bordet og sikrer, at maden bliver, hvor den skal. Tallerkenen har tre rum, der hjælper med at organisere måltidet, og den er både opvaskemaskine- og ovnvenlig.

EZPZ Happy Mat Sage koster lige nu 181 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 167 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 167 kr (12. april 2026) og 181 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 181 kr hos Renleg.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Renleg.dk favicon
Renleg.dk
EZPZ Happy Mat 3-rums tallerken Støvet Grøn
181 kr
+ 35 kr fragt
Total: 216 kr
På lager
Leveringstid: 3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
EZPZ Happy Mat Sage (1 stk)
225 kr
+ fri fragt
Total: 225 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
EZPZ Happy Mat Spisedækkeserviet Grøn
279 kr
+ 49 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
EzPz Happy Mat Silikone Støvet Grøn
280 kr
+ fri fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Tallerken Happy Mat Sage
280 kr
+ 49 kr fragt
Total: 329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: EZPZ
Kategori: Baby og småbørn