Expo-Net armeringsnet 1211L

Expo-Net armeringsnet 1211L er et plastnet, der kan anvendes som underlag i indkørsler. Nettet hjælper med at fordele trykket, så fliser eller sten bliver liggende, hvor de oprindeligt blev lagt. Det er velegnet til at skabe et stabilt underlag og sikre, at belægningen forbliver jævn over tid.

Expo-Net armeringsnet 1211L koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (03. juni 2026) og 1.799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Expo-Net armeringsnet 2x25meter
1.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Expo-Net armeringsnet, 2Mx25M
1.718 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.217 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Expo-Net armeringsnet 2meter x 25meter
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Expo-net armeringsnet, 2 x 25 m, 6 x 8 x 2,9 mm, sort 1211L
1.943 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Expo-net
Kategori: Hjem og have