Excellent 4.0 Black

Bedste pris
Stabil pris
537kr
739 krSPAR 27%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Excellent 4.0 kaffemaskinen kombinerer tidløst retrodesign med moderne funktionalitet. Med dobbelt varmelegeme sikres optimal kaffebrygning. Den rummer 1,25 liter, svarende til 10 kopper, og har et ergonomisk håndtag samt manuelt drypstop for nem anvendelse.

Excellent 4.0 Black koster lige nu 537 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 537 kr (11. april 2026) og 599 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 537 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Melitta Excellent 4.0 Svart Kaffebrygg
537 kr
Total: 537 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Melitta Excellent 4.0 Black
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Melitta Excellent 4.0 kaffemaskine sort
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Melitta Excellent 4.0 sort kaffemaskine
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Melitta Excellent 4.0 Kaffemaskine 1.25liter Sort
729 kr
+ fri fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Fremragende 4.0 Black Coffee Brew
739 kr
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffemaskiner