Evoluent VerticalMouse 4 Right

4.3 (1 anmeldelse)

Evoluent VerticalMouse 4 Right er den perfekte løsning for højrehåndsbrugere, der ønsker en ergonomisk mus. Den lodrette form reducerer håndledsspændinger, mens de seks knapper og den præcise laser sikrer effektivitet og komfort. Trådløs forbindelse via 2.4 GHz giver frihed til at arbejde uden kabelrod.

Evoluent VerticalMouse 4 Right koster lige nu 781 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 765 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 765 kr (16. april 2026) og 781 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 781 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Evoluent VerticalMouse 4 Right VM4RW Vertical mouse
781 kr
+ 39 kr fragt
Total: 820 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Evoluent VerticalMouse 4 Right Laser Trådløs
839 kr
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Evoluent Vertical Mouse4 WL Right hand
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Mus Evoluent Vertical 4 Wireless h
1.120 kr
+ fri fragt
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Evoluent
Kategori: Mus og trackballs