Eva Trio Professional Sauterpande Ø24cm

Bedste pris
Stabil pris
502kr
700 krSPAR 28%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Eva Trio Professional Sauterpande Ø24cm er udviklet med fokus på enkelhed, slidstyrke og funktionalitet. Sauterpanden er designet til professionelle kokke, men egner sig også til madentusiaster derhjemme. Den er fremstillet i aluminium og har en 10 mm bund, 6 mm kant og et 10 mm trådhåndtag, hvilket gør den robust og velegnet til mange typer madlavning.

Eva Trio Professional Sauterpande Ø24cm koster lige nu 502 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 502 kr (09. maj 2026) og 502 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 502 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eva Solo Professional Sauté Pan Ø24cm
502 kr
+ 39 kr fragt
Total: 541 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Solo Professionel sauterpande Ø24cm
587 kr
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Trio Professional Sauterpande ø 24 Cm
600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Eva Trio sauterpande
700 kr
+ 59 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: eva trio