Eva Solo Tebrygger 1,0 l Woven Black

Eva Solo tebrygger på 1,0 liter kombinerer elegant design med funktionalitet. Den drypfri tud og det automatiske vippelåg gør serveringen enkel, mens den isolerende neoprendragt holder din te varm i længere tid. Ideel til te-entusiaster, der sætter pris på både stil og praktisk anvendelse.

Eva Solo Tebrygger 1,0 l Woven Black koster lige nu 564 kr. En stigning på 7,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 525 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (10. marts 2026) og 564 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 564 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eva Solo Tea Maker Woven Black
564 kr
+ 39 kr fragt
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Solo Tebrygger I Glas Sort
650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Eva Solo tebrygger m/sleeve
700 kr
+ 59 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Eva Solo tebrygger 1,0 l Woven black : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Solo Tebrygger vævet sort
866 kr
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Temaskiner