Eva Solo Tebrygger 1 L

4.8 (187 anmeldelser)

Eva Solo Tebrygger 1 L er ideel til teelskere, der sætter pris på funktionalitet og stil. Den drypfri hældekant og det automatiske vippelåg gør serveringen nem, mens neoprenbetrækket holder din te varm. Perfekt til både tanninfri teblade og traditionelle teblandinger.

Eva Solo Tebrygger 1 L koster lige nu 589 kr. En stigning på 12,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 525 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (10. marts 2026) og 589 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eva Solo Tea Maker 1 L
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Solo Tebrygger I Glas Lysegrå
670 kr
+ 40 kr fragt
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Eva Solo tebrygger 1,0 l Woven light grey : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Solo Tebrygger 1 L
866 kr
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Temaskiner