Eva Solo SunLight Solcellelampe 30 cm

Bedste pris
Stabil pris
740kr
816 krSPAR 9%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Eva Solo SunLight solcellelampe er designet til at skabe en hyggelig atmosfære udenfor. Denne energieffektive lanterne har skjulte solpaneler, der oplader i dagslys. Flyt let lampen til dine foretrukne udendørsområder og nyd stemningsfuld belysning hele aftenen.

Eva Solo SunLight Solcellelampe 30 cm koster lige nu 740 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 760 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 740 kr (13. marts 2026) og 760 kr (12. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 740 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Solo Solcellelampe Med Sensor Udendørs
740 kr
+ 40 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
SunLight Solcellelanterne lampe 30 cm
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Solo Solcelledrevet lanterne 30 cm
816 kr
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Lamper