Eva Solo SunLight Bell Stor

3.9 (17 anmeldelser)
Eva Solo SunLight Bell Stor
Bedste pris
Faldet 30.0%
837kr
1.195 krSPAR 30%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Eva Solo SunLight Bell stor er en elegant solcellelampe med et diskret design. Udnyt solens energi til at skabe hyggelig belysning på altanen eller terrassen. De skjulte solpaneler gør lampen både praktisk og attraktiv til udendørs brug.

Eva Solo SunLight Bell Stor koster lige nu 837 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 30,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.195 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 837 kr (29. juni 2026) og 1.195 kr (21. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 837 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Eva Solo SunLight bell stor : Erling Christensen Møbler
837 kr
+ fri fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
SunLight Bell stor solcellelampe
1.195 kr
+ fri fragt
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu

Prishistorik

Faldet 30.0%

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Lamper