Eva Solo Stegepande Ø 24 cm Mosaic

Bedste pris
Faldet 25.0%
500kr
790 krSPAR 37%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Eva Solo Mosaic stegepande kombinerer stil og funktionalitet. Den keramiske slip-let belægning tillader madlavning uden besvær, mens multi-layer teknologien sikrer jævn varmefordeling. Tåler op til 400 grader og er ideel til daglig brug.

Eva Solo Stegepande Ø 24 cm Mosaic koster lige nu 500 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 25,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 667 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 500 kr (22. juli 2026) og 667 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 500 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Eva Solo Stegepande Ø 24 cm Mosaic : Erling Christensen Møbler
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eva Trio Mosaic frying pan 24 cm ceramic Slip-Let
667 kr
+ 39 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning
780 kr
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Trio Multi Mosaic Stegepande ø 24 Cm
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 25.0%

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Stegepander