Eva Solo Nordic Kitchen Stempelkande 1,0 l

Med Eva Solo Nordic Kitchen stempelkande kan du brygge den perfekte kop te. Dens dobbeltvæggede termoeffekt holder teen varm, mens filtret fanger tebladene, så du selv kan styre bryggetiden og styrken. Den elegante egetræsdetalje giver et stilfuldt udtryk til dit køkken.

Eva Solo Nordic Kitchen Stempelkande 1,0 l koster lige nu 621 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 620 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 620 kr (10. marts 2026) og 621 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 621 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eva Solo Nordic Kitchen Tea Cafetiére 1 L
621 kr
+ 39 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Solo Nordic Kitchen Stempelkande Til Te
730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Solo Nordisk Køkken Tekande 1 L
745 kr
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Eva Solo Nordic Kitchen stempelkande 1,0 l : Erling Christensen Møbler
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Filterkaffekander