Eva Solo Mosaic Sauterpande 24 cm

Bedste pris
Stabil pris
828kr
1.149 krSPAR 28%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Eva Solo Mosaic sauterpanden på 24 cm kombinerer elegant design med funktionalitet. Den keramiske Slip-Let belægning sikrer nem madlavning og rengøring, mens den unikke mosaik overflade tilføjer et stilfuldt touch til dit køkken. Panden er robust, kan bruges på alle varmekilder og tåler op til 400°C, så du kan tilberede dine yndlingsretter med præcision.

Eva Solo Mosaic Sauterpande 24 cm koster lige nu 828 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (17. april 2026) og 828 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 828 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eva Trio Mosaic Sauté Pan 24cm Ceramic Slip-Let®
828 kr
+ 39 kr fragt
Total: 867 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Trio Mosaic sauterpande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning
968 kr
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Trio Multi Mosaic Sauterpande ø 24 Cm
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Eva Solo Sauterpande Ø 24 cm Mosaic : Erling Christensen Møbler
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Sautépander