Eva Solo Elkedel 1,5L

4.7 (367 anmeldelser)
Eva Solo Elkedel 1,5L
Bedste pris
Stabil pris
749kr
1.132 krSPAR 34%
hos HvidevareShoppen.dk
På lagerFri fragtLaveste

Eva Solo elkedel rummer 1,5 liter og byder på elegant design i rustfrit stål. Den er ledningsfri med en 360° base, drypfri tud og automatisk sluk. Perfekt til både køkkenet og stuen.

Eva Solo Elkedel 1,5L koster lige nu 749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (10. marts 2026) og 749 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos HvidevareShoppen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Eva Solo Elkedel 1,5 L sort
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Eva Solo Elkedel 1,5 L sort
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eva Solo Elkedel Electric Kettle 1.5L Black
787 kr
+ 39 kr fragt
Total: 826 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Solo Elkedel Sort
910 kr
+ 40 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Eva Solo elkedel 1,5 l Black : Erling Christensen Møbler
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Solo El-kedel 1,5L Sort
1.132 kr
Total: 1.132 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Køkkenudstyr