Eva Solo Copper kasserolle 1 liter

Eva Solo kobberkasserolle på 1 liter kombinerer kobber, aluminium og rustfrit stål for optimal varmefordeling og præcis temperaturkontrol. Ideel til saucer og chokolade, og den tåler alle varmekilder.

Eva Solo Copper kasserolle 1 liter koster lige nu 573 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (10. marts 2026) og 573 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 573 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eva Solo Copper Saucepan 1 L 13cm
573 kr
+ 39 kr fragt
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eva Trio Kobber Kasserolle 1 L
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Eva Solo Copper kasserolle 1 liter : Erling Christensen Møbler
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eva Solo Kasserolle i kobber 1 L
866 kr
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Kasseroller