Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko

Bedste pris
Stabil pris
512kr
981 krSPAR 48%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko kombinerer klassisk design med moderne sikkerhedsfunktioner. Med en robust hælkappe og stødabsorberende fiber-værnesål giver de optimal komfort og beskyttelse på arbejdspladsen. Den udskiftelige indlægssål og den antistatiske PU-sål gør dem alsidige og holdbare.

Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko koster lige nu 512 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 26,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 700 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 512 kr (10. marts 2026) og 700 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 512 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Euro-Dan Flex sikkerhedstrsko, sort, str. 43
512 kr
+ 39 kr fragt
Total: 551 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CK SafetyWear favicon
CK SafetyWear
FLEX Sikkerhedstræsko, sort, med kap, med Fiber værnesål og vaskbar indlægssål, Antistatisk 35
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Euro-Dan sikkerhedstræsko med hælkappe, sort, str. 43
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Euro-Dan sikkerhedstræsko med hælkappe str. 43
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Euro-Dan sikkerheds træsko med hælkappe str. 43
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Euro-Dan sikkerhedstræsko med hælkappe str. 43
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 Sort / 43 Fodtøj
981 kr
+ 42 kr fragt
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Euro-Dan
Kategori: Sko