Euro-Dan FLEX Sikkerhedstræsko

Bedste pris
Stabil pris
436kr
940 krSPAR 54%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko giver komfort og sikkerhed uden hælkappe, perfekt til arbejdspladser hvor hurtig af- og påtagning er nødvendig. Træskoene har en stødabsorberende fiber værnesål og antistatisk PU-sål, der er resistent mod olie og benzin. Den polstrede vrist og udskiftelige indlægssål sikrer langvarig komfort.

Euro-Dan FLEX Sikkerhedstræsko koster lige nu 436 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 436 kr (04. marts 2026) og 436 kr (04. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 436 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Euro-Dan Flex Tffel sikkerhedstrsko, str. 43, sort
436 kr
+ 39 kr fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CK SafetyWear favicon
CK SafetyWear
FLEX Sikkerhedstøffel med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål, fås i sort eller hvid Fiber værnesål, Antistatisk Sort 42
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Euro-Dan sikkerhedstræsko uden hælkappe, sort, str. 43
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Euro-Dan sikkerhedstræsko uden hælkappe str. 43
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Euro-Dan sikkerheds træsko uden hælkappe str. 43
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Euro-Dan sikkerhedstræsko uden hælkappe str. 43
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, tøffel med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 451-17 Sort / 43 Fodtøj
940 kr
+ 42 kr fragt
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Euro-Dan
Kategori: Sko