Eufy SoloCam S340

4.5 (1 anmeldelse)

Eufy SoloCam S340 er et avanceret netværksovervågningskamera, der sikrer dit hjem med 3K videoopløsning. Det er vejrbestandigt og har panorerings- og hældningsmuligheder, hvilket giver dig fleksibilitet i overvågningen. Med indbygget solpanel og trådløs WiFi-forbindelse, får du ubegrænset strøm og nem installation.

Eufy SoloCam S340 koster lige nu 1.011 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 991 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 991 kr (02. maj 2026) og 1.041 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.011 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Eufy SoloCam S340 Netværksovervågningskamera
1.011 kr
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Eufy SoloCam S340 Trådløs overvågningskamera med solpanel
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eufy SoloCam S340 sikkerhedskamera
1.141 kr
+ fri fragt
Total: 1.141 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Anker eufy SoloCam S340 övervakningskamera för utomhusbruk
1.145 kr
Total: 1.145 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Eufy SoloCam S340 Netværksovervågningskamera
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Eufy SoloCam S340 trådløst udendørs overvågningskamera
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Anker Group
Kategori: Overvågningskameraer