Eufy S350

Eufy S350 er et indendørs netværksovervågningskamera med 4K-opløsning og trådløs WiFi-forbindelse. Kameraet har panorerings- og hældningsfunktioner, så du kan dække hele rummet fra én placering. Det understøtter farvebilleder både dag og nat samt lyd, og benytter 802.11ax WiFi og MPEG-4 til videooverførsel. Velegnet til overvågning og sikkerhed i hjemmet.

Eufy S350 koster lige nu 688 kr. En stigning på 11,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 618 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 618 kr (09. maj 2026) og 688 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 688 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Eufy S350 Netværksovervågningskamera Indendørs 3840 x 2160
688 kr
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eufy Indoor Cam S350
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Eufy S350 4K indendørs overvågningskamera
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Anker eufy Indoor Cam S350 övervakningskamera för inomhusbruk
715 kr
Total: 715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Eufy Indendørs kamera S350 Trådløs overvågningskamera
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
eufy SoloCam S340 Überwachungskamera 3K 360 Grad Solar Outdoor, 2er Pack
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Eufy Indoor Cam S350 Pære IP-sikkerhedskamera Indendørs 3840 x 2160 pixel Skrivebord
970 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.005 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Overvågningskameraer