Eufy Indoor Cam E30

4.6 (302 anmeldelser)

Eufy Indoor Cam E30 er et trådløst indendørs overvågningskamera med 4K-opløsning, 360° panorering og automatisk personregistrering. Kameraet kan tilsluttes wi-fi og gemmer optagelser lokalt på et Micro-SD-kort (købes separat) eller via HomeBase S380. Det er kompatibelt med Amazon Alexa og Google Assistant, hvilket giver fleksible muligheder for styring og integration i hjemmet.

Eufy Indoor Cam E30 koster lige nu 491 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (02. juni 2026) og 599 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 491 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Eufy E30 Netværksovervågningskamera Indendørs
491 kr
Total: 491 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eufy Indendørs Cam E30
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Eufy E30 Netværksovervågningskamera Indendørs
559 kr
+ fri fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Eufy eufyCam E30 indendørs overvågningskamera
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Overvågningskameraer