Esylux CDS-A/T Skumringsrelæ

Bedste pris
Stabil pris
490kr
1.078 krSPAR 55%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Esylux CDS-A/T skumringsrelæ er perfekt til styring af udendørs belysning. Med sin indbyggede timer tænder og slukker den lyset automatisk, når dagslyset når det indstillede niveau. Ideel til områder, hvor sikkerhed og tryghed er i fokus.

Esylux CDS-A/T Skumringsrelæ koster lige nu 490 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 536 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 490 kr (26. maj 2026) og 536 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 490 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Esylux CDS-A/T skumringsrelæ med timer
490 kr
+ 39 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Esylux skumringsrelæ med timer i hvid
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
ESYLUX CDS-A/T Skumringsrel med indbygget ur, hvid
538 kr
+ 39 kr fragt
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Esylux skumringsrelæ CDS-A/T med timer
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Skumringsrelæ M/Ur Cds-A/T Hv
567 kr
+ 64 kr fragt
Total: 631 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Skumringsrelæ M/Ur Cds-A/T
585 kr
+ 78 kr fragt
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Esylux skumringsrelæ med timer, hvid
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Skumringsrelæ m/ur cds-a/t Esylux
810 kr
+ 79 kr fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Skumningsrelæ med indbygget tænd- og slukur
1.078 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Esylux
Kategori: Lyskontakter