Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Cream

Oplev en alsidig ansigtscreme med Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Cream. Den lette creme opstrammer og løfter, mens den giver din hud en sund glød og forbedret fasthed. Perfekt til daglig brug for en strålende og styrket hud.

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Cream koster lige nu 551 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 528 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 528 kr (19. maj 2026) og 579 kr (20. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 551 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Esteé Lauder Revitalizing Supreme+ Power Soft Creme 50 ml
551 kr
+ 39 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Ceme 50 ml
659 kr
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Cream 50ml
784 kr
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Cream 50 ml
975 kr
+ fri fragt
Total: 975 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.8%

Specifikationer

Mærke: estee lauder
Kategori: Lotion og fugtighedscreme