Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum

4.1 (1 anmeldelse)

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum er en avanceret hudplejeløsning, der sigter mod at give en glattere og mere opstrammet hud. Beriget med Hexapeptider 8+9, arbejder dette serum målrettet mod synlige aldringstegn og efterlader huden ungdommelig og fornyet.

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum koster lige nu 503 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 494 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 494 kr (11. juli 2026) og 575 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 503 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treat
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Estee Lauder E.Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment 30 ml
594 kr
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptid
634 kr
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Estee Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum 30 ml
694 kr
+ fri fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: estee lauder
Kategori: Lotion og fugtighedscreme