Estée Lauder Advanced Night Repair Serum 75 ml

4.7 (96 anmeldelser)

Estée Lauder Advanced Night Repair Serum er dit ultimative våben til smukkere og mere ungdommelig hud. Med den avancerede ChronoluxCB-teknologi hjælper dette serum med at optimere hudens naturlige reparation natten over, og efterlader din hud strålende og fugtmættet. Perfekt til alle hudtyper.

Estée Lauder Advanced Night Repair Serum 75 ml koster lige nu 804 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 740 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 740 kr (19. maj 2026) og 829 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 804 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Esteé Lauder Advanced Night Repair Serum 75 ml
804 kr
+ 39 kr fragt
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Estee Lauder Advanced Night Repair serum/ansigtspleje 75 ml
829 kr
+ 89 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Estee Lauder E.Lauder Advanced Night Repair 75 ml All Skin Types
865 kr
Total: 865 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Estee Lauder Advanced Night Repair Serum 75 ml
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Estée Lauder Advanced Night Repair Serum 75ml
1.055 kr
Total: 1.055 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.0%

Specifikationer

Mærke: estee lauder
Kategori: Lotion og fugtighedscreme