Estée Lauder Advanced Night Repair Serum 50ml

4.7 (96 anmeldelser)

Estée Lauder Advanced Night Repair Serum arbejder natten over for at fornye og fugte din hud. Serummet giver en øjeblikkelig glød og hjælper med at bevare et ungdommeligt udseende ved at tilføre intensiv fugt og næring.

Estée Lauder Advanced Night Repair Serum 50ml koster lige nu 408 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 403 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 403 kr (09. juli 2026) og 533 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 408 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Esteé Lauder Advanced Night Repair
408 kr
+ 39 kr fragt
Total: 447 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Estee Lauder Advanced Night Repair Serum 50 Ml
500 kr
+ 40 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Estee Lauder E.Lauder Advanced Night Repair 50 ml Synchronized Multi-Recovery Complex
602 kr
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Estée lauder advanced night repair synchronized multi-recovery complex 50ml
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Estée Lauder Advanced Night Repair Serum 50ml
896 kr
Total: 896 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Estee Lauder Advanced Night Repair Serum 50 ml
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 17.6%

Specifikationer

Mærke: estee lauder
Kategori: Lotion og fugtighedscreme