ESBE VTA322

4.8 (130 anmeldelser)

ESBE VTA322 er en termostatisk blandeventil designet til præcis temperaturkontrol mellem 35-60°C. Ideel til VVS installationer med nippel/nippel tilslutning DN20. Den sikrer stabil og sikker temperaturstyring, perfekt til både boliger og kommercielle applikationer.

ESBE VTA322 koster lige nu 640 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 605 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 605 kr (25. marts 2026) og 641 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 640 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Esbe ESBE blandeventil VTA322 nippel 35-60°C 3/4"
640 kr
+ 39 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
ESBE termisk blandeventil DN20 VTA322, Kvs 1,5, 35-60, nippel/nippel,
646 kr
+ 39 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
ESBE term. blandeventil DN20 VTA322 Kvs 1,5 35-60 gr. np/np 3/4
1.342 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.371 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
ESBE termostatisk blandeventil DN20 VTA322 Kvs 1,5 35-60 gr. np/np 3/4
1.363 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.442 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Esbe
Kategori: Rørventiler