Epson WorkForce Pro WF-4825DWF

4.2 (78 anmeldelser)

Epson WorkForce Pro WF-4825DWF er en alsidig blækprinter, ideel til både hjemmet og kontoret. Den tilbyder funktioner som print, scan, kopiering og fax i høj kvalitet. Med hurtige udskrivningshastigheder og trådløse forbindelsesmuligheder, får du en effektiv løsning til alle dine dokumentbehov.

Epson WorkForce Pro WF-4825DWF koster lige nu 1.163 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.104 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.104 kr (10. juni 2026) og 1.218 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.163 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson WorkForce Pro WF-4825DWF All in One Multifunktion Farve Blæk
1.163 kr
+ fri fragt
Total: 1.163 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson WorkForce Pro WF-4825DWF Blækprinter
1.201 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Workforce Pro Wf-4825dwf Print, Scan, Copy, Fax
1.490 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson WorkForce Pro WF-4825DWF Print, scan, kopi, fax
1.614 kr
Total: 1.614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson WorkForce Pro WF-4825DWF Blækprinter
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
forbindelsesmuligheder: Cord, USB, Wi-fi
funktioner: Trådløs, With Photo Quality
mediestørrelse: A4, A5, A6, Brev, Lovmæssig
strømforbrug under drift: 18 W