Epson WorkForce ES-60W

4.3 (954 anmeldelser)
Epson WorkForce ES-60W
Bedste pris
Faldet 6.5%
1.339kr
1.899 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Epson WorkForce ES-60W er en kompakt og transportabel A4-scanner, ideel til både hjemmet og kontoret. Den tilbyder trådløs scanning via Wi-Fi og nem tilslutning med USB. Med en opløsning på 600 dpi og en kapacitet på op til 300 scanninger dagligt, sikrer den hurtig og effektiv dokumenthåndtering.

Epson WorkForce ES-60W koster lige nu 1.339 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.434 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.339 kr (24. juli 2026) og 1.434 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.339 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson WorkForce ES-60W Mobile Scanner
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson WorkForce ES-60W trådløs mobilscanner
1.434 kr
Total: 1.434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Workforce Es-60w A4-scanner
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Workforce Es-60w A4-scanner
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Scanner Workforce Es-50 Transportabel
1.640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Epson WorkForce ES-60W bærbar dokumentscanner 600 dpi, WiFi, USB 2.0
1.899 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.5%

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Scannere
farve: Black
funktioner: Transportabel
opløsning: 600 dpi
type: Arkfødning