Epson WorkForce ES-500WII

4.7 (84 anmeldelser)

Epson WorkForce ES-500WII er en pålidelig trådløs dokumentscanner, der nemt håndterer op til 35 sider i minuttet. Med automatisk duplex og op til 4000 scanninger pr. dag er den ideel til både kontorbrug og hjemmebrug. Den kompakte scanner sikrer effektivitet med høj opløsning på 600 dpi og nem tilslutning via USB 3.0 og Wi-Fi.

Epson WorkForce ES-500WII koster lige nu 2.764 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.739 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.739 kr (02. juli 2026) og 2.764 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.764 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Epson WorkForce ES-500W II
2.764 kr
Total: 2.764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson WorkForce ES-500W II
2.800 kr
+ fri fragt
Total: 2.800 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Workforce Es-500wii A4
3.186 kr
Total: 3.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Workforce Es-500wii A4
3.186 kr
Total: 3.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dokumentscanner Epson ES-500WII WiFi, dobbeltsidet, sort
3.599 kr
+ 109 kr fragt
Total: 3.708 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Workforce Es-500wii Scanner
3.680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.720 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson WorkForce ES-500WII Duplex-scanner
3.829 kr
Total: 3.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson WorkForce ES-500WII
5.919 kr
+ fri fragt
Total: 5.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Scannere
farve: Black
funktioner: Dobbeltsidet
opløsning: 600 dpi
type: Arkfødning