Epson Workforce ES-50

4.4 (1 anmeldelse)

Epson Workforce ES-50 er en kompakt og bærbar A4-dokumentscanner, ideel til scanning af dokumenter på farten. Let at bruge og perfekt til både hjemmet og kontoret, den leverer hurtig og præcis scanning direkte til din enhed.

Epson Workforce ES-50 koster lige nu 961 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 922 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 922 kr (25. april 2026) og 1.090 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 961 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson WorkForce ES-50 Mobile Scanner
961 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Epson Workforce ES-50
1.090 kr
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Workforce Es-50 A4-scanner
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Workforce Es-50 A4-scanner
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson Workforce ES-50 Power PDF-scanner
1.283 kr
Total: 1.283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Workforce Es-50 Scanner Usb 5,5 Spm
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.8%

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Scannere