Epson T41F240 cyan original

Epson T41F240 cyan original blækpatron indeholder 350 ml blæk og sikrer ensartede farver samt pålidelige udskrifter. Den hurtigtørrende, farvestofbaserede formel reducerer udtværinger og gør dokumenthåndtering lettere. Patronen passer direkte til SureColor SC-T3400- og SC-T5400-serierne, hvilket gør installationen nem og reducerer udskiftningshyppigheden.

Epson T41F240 cyan original koster lige nu 1.266 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.259 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.259 kr (09. maj 2026) og 1.266 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.266 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson T41F240 cyan original
1.266 kr
+ fri fragt
Total: 1.266 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson T41F240 Cyan Blæk C13T41F240
1.418 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.467 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Epson Epson T41F2 Blækpatron Cyan C13T41F240 Modsvarer: N/A
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Blæk Cyan Ultrachrome Xd2 T41f240 350ml
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson