Epson Expression Photo XP-970

4.4 (580 anmeldelser)

Epson Expression Photo XP-970 er en alsidig alt-i-en printer, der leverer fotoudskrifter i professionel kvalitet. Med denne kompakte printer kan du udskrive levende billeder i op til A3-format ved hjælp af seks farverige blækpatroner. Forbind nemt via USB, ethernet eller WiFi og nyd den praktiske 3-i-1 funktionalitet til daglig brug.

Epson Expression Photo XP-970 koster lige nu 2.124 kr. En stigning på 15,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.834 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.834 kr (16. april 2026) og 2.124 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.124 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Expression Photo Xp-970 A3 Mfp
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Expression Photo Xp-970 All-in-one Printer Med Wifi 8,5 Spm
2.280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson Expression Photo XP-970 Print/scan/kopi, A3, WiFi, USB, Ethernet
2.414 kr
Total: 2.414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Expression Photo XP-970 A3 All in One Multifunktion Farve Blæk
2.616 kr
+ fri fragt
Total: 2.616 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Expression Photo Xp-970 A3 Mfp
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson Expression Photo XP-970 Small-in-One Blækprinter
2.912 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.961 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson Expression Photo XP-970
3.119 kr
+ fri fragt
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 35,6 cm
farve: Black, Gray
forbindelsesmuligheder: Adapter, Cord, USB, Wi-fi
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality